Trosnik fi 20 mm aluminijski
Out of stock
SKU
9PPSTE20
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 3660058242660 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.12 kg120 g |
| Dužina (mm) | 100 mm1 dm |
| Širina (mm) | 38 mm3.8 cm |
| Visina (mm) | 72 mm7.2 cm |
|---|---|
| Promjer (mm) | 20 |
| Konstrukcija (materijal) | Aluminij |
| Maksimalni pritisak (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9PPSTE20 |