Ulje za vijačne kompresore 5 l (12497)
Out of stock
| Viskoznost (kinematička pri 40 °C) | 46,2 cSt ASTM D 445 |
|---|---|
| Viskoznost (kinematička pri 100 °C) | 7.1 cSt ASTM D 445 |
| Indeks viskoznosti | 112 ASTM D 2270 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Mineralno ulje namijenjeno za podmazivanje raznih tipova vijčanih kompresora Airpress koji rade u normalnim i teškim uvjetima.
Ulje se odlikuje:
- vrlo dobrim svojstvima protiv korozije i protiv trošenja,
- dobrom otpornošću na oksidaciju,
- dobrom izdvajanju zraka i niskom sklonošću pjenjenju.
| EAN | 8712418265101 |
|---|---|
| Kapacitet (ml) | 5,000 mL1.911 kanna |
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 4.54 kg |
| Boja (RAL) | Amber |
| Gustoća | 0,858 kg/l ASTM D 1298 (pri 20 °C) |
| Viskoznost (kinematička pri 40 °C) | 46,2 cSt ASTM D 445 |
|---|---|
| Viskoznost (kinematička pri 100 °C) | 7.1 cSt ASTM D 445 |
| Indeks viskoznosti | 112 ASTM D 2270 |
| Tačka zapaljenja: | 210 °C ASTM D 93 |
| Tačka smrzavanja | -30 °C ASTM D 9 |
| SKU | 36488-P |