Vtič 3/8" GW Orion
Out of stock
SKU
4346813
| Materijal | Nerđajući čelik |
|---|---|
| Veličina priključka (") | 3/8 |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418360561 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 0.04 kg40 g |
| Dužina (mm) | 70 mm7 cm |
| Širina (mm) | 30 mm3 cm |
| Visina (mm) | 121 mm1.21 dm |
| Rotirajući | No |
| Kaljen | No |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Sigurnosni standard | No |
|---|---|
| Regulator protoka | No |
| Separator kondenzata | No |
| Broj priključaka | 2 |
| Veličina priključka (") | 3/8 |
| Tip priključka | Orion |
| Tip navoja | Ženski dio |
| SKU | 4346813 |