Kompresor dvotaktni HL 425-100V 8 bar 3 KS/2.2 kW 260 l/min 100 l
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 100 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 392 L/min6.533 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 260 L/min4.333 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 94 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Tražite učinkoviti izvor komprimiranog zraka? Još uvijek tražite idealni kompresor za vrt ili garažu? Želite investirati u visokokvalitetni uređaj?
U Airpressu imamo odgovor za vas!Upoznajte našu kompresor HL 425-100V, koji će se pokazati izvrsnim za razne kućne, vrtne i garažne radove! S našim kompresorom, rad s komprimiranim zrakom bit će čista uživancija.
Model HL 425-100V, odnosno učinkovitost i kvalitet na najvišoj razini!
Model HL 425-100V je dvotaktni kompresor, koji zahvaljujući izmjeničnom radu dva klipa postiže veću učinkovitost na izlazu od jednostrukih kompresora s istom snagom i istom potrošnjom energije motora.
Naftni kompresor HL 425-100V odlikuje se izvanrednom dugovječnošću i učinkovitošću. Korištenje ulja kao sredstva za podmazivanje u klipnom bloku smanjuje trenje i trošenje njegovih dijelova, što značajno produžava vijek trajanja kompresora i smanjuje troškove održavanja. Osim toga, ulje u kompresoru pomaže hlađenju, sprečavajući pregrijavanje uređaja tijekom intenzivnog rada. Naftni kompresori su također učinkovitiji od svojih bezuljnih kolega.
Kompresor HL 425-100V ima izravni pogon, koji je u polu profesionalnim primjenama ekonomičniji od remenog pogona. Jednostavna konstrukcija izravnog pogona čini da su troškovi eksploatacije niži pri niskoj potražnji za komprimiranim zrakom.
Model HL 425-100V opremljen je rezervoarom za komprimirani zrak od 100 litara, što omogućava obavljanje najrazličitijih zadataka, uključujući napajanje pneumatskih alata. Osim toga, veliki rezervoar omogućava dulji rad bez potrebe za čestim uključivanjem uređaja, što značajno povećava učinkovitost i udobnost korištenja. Zahvaljujući tome možete se koncentrirati na rad, umjesto da brinete o prekidima u opskrbi komprimiranim zrakom!
Odabirom kompresora HL 425-100V od Airpressa, ulažete u učinkovitost i dugovječnost vašeg uređaja!


Puni spektar mogućnosti s HL 425-100V
Učinkovitost kompresora HL 425-100V na razini od 260 l/min, maksimalni pritisak od 8 bara i već spomenuti rezervoar od 100 l omogućuju napajanje osnovnih pneumatskih alata, kao što su zakovice i pneumatske bušilice, pa čak i udarne ključeve. S našim kompresorom možete koristiti visokokvalitetne alate!
Ovaj kompresor također će pronaći primjenu pri napumpavanju lopti, madraca i guma, kako na biciklima, tako i na automobilima. Osim toga, izvrsno će se pokazati za ispuhivanje električnih uređaja, površina, lišća i vodovodnih instalacija.
Nadalje, model HL 425-100V je opremljen s dva univerzalna brza spoja, što omogućava istovremeno povezivanje dva različita alata ili pneumatskih dodataka. Takvo rješenje značajno olakšava rad, jer ne morate konstantno povezivati i odspajati alate. Umjesto toga, možete ih brzo i efikasno mijenjati, što štedi vrijeme i povećava učinkovitost rada.
Mobilnost i sigurnost bez gubitaka na učinkovitosti!
U Airpressu znamo koliko je mobilnost važna tijekom rada s komprimiranim zrakom. Zato je model HL 425-100V opremljen velikim plastičnim kotačima koji olakšavaju transport uređaja po garaži ili vrtu.
Osim toga, kompresor je opremljen praktičnom ručkom, što olakšava transport vašeg uređaja!
Kako bismo osigurali sigurnost tijekom korištenja kompresora, model HL 425-100V opremljen je posebnom zaštitom bloka kompresora. Zaštita štiti i korisnika i uređaj od mehaničkih oštećenja i slučajnih nezgoda, što značajno povećava razinu sigurnosti tijekom korištenja.
Preporučujemo ovaj kompresor čak i ako ste profesionalac s ograničenom potražnjom za komprimiranim zrakom. Visokokvalitetni komponente i promišljena konstrukcija čine 425-100V idealnim kompresorom za sve koji žele raditi s komprimiranim zrakom.
Ako cijenite učinkovitost i kod kuće, tada je naftni kompresor HL 425-100V idealan za vas!

| EAN | 8712418298994 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 57 kg |
| Bruto težina (kg) | 56.5 kg |
| Dužina (mm) | 1,090 mm1.09 m |
| Širina (mm) | 430 mm4.3 dm |
| Visina (mm) | 830 mm8.3 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 100 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 392 L/min6.533 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 260 L/min4.333 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 15.6 m³/h4.333 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 94 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 74 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 69 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj spojki zračnih priključaka | 2 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36834 |