Kompresor HL 150-24 + set pneumatskih pribora
Out of stock
Kompresor HL 150-24 + set pneumatskih pribora je svestran i pouzdan uređaj za kućne i radne primene. Maksimalni pritisak 8 bar, kapacitet 120 l/min i rezervoar od 24 l čine ga idealnim za pumpanje guma, dušeka, lopti, kao i napajanje osnovnih pneumatskih alata. Podmazivanje uljem osigurava dug vek trajanja, a direktni pogon garantuje manje gubitke energije i ravnomerniji rad. Mobilna konstrukcija sa ručkom i točkovima olakšava transport. U setu se nalaze neophodni pribor, što ga čini kompletnim rešenjem za osnovne radove.
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 24 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 150 L/min2.5 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 120 L/min2 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 08712418287660 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 23 kg |
| Bruto težina (kg) | 23.5 kg |
| Dužina (mm) | 580 mm5.8 dm |
| Širina (mm) | 255 mm2.55 dm |
| Visina (mm) | 580 mm5.8 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 1,5 KS / 1,1 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 24 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 150 L/min2.5 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 120 L/min2 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 7.2 m³/h2 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 73 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 68 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | Universal |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj spojki zračnih priključaka | 1 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36744-E-4300027 |