Kompresor HL 310-25 8 bar 2 KM/1.5 kW 157 l/min 24 l
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 2.0 KS / 1.5 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 24 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 196 L/min3.267 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 157 L/min2.617 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 96 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Tražiš pouzdani uređaj koji će olakšati tvoje svakodnevne kućanske i vrtne poslove? Ovisiš o kompresoru koji nudi odličan omjer cijene i kvalitete? Naš kompresor HL 310-25 je idealno rješenje za tebe!
Odabirom modela HL 310-25 podižeš udobnost i učinkovitost svojih aktivnosti, štedeći pritom vrijeme i energiju. Ne čekaj – provjeri naš kompresor HL 310-25 i vidi kako može promijeniti tvoju svakodnevnu rutinu!

Radi učinkovito i sigurno s našim kompresorom HL 310-25!
Kompresor HL 310-25 s maksimalnim tlakom od 8 bar savršeno će zadovoljiti većinu osnovnih potreba kućanstava. Uz naš kompresor lako ćeš napumpati lopte ili gume u automobilu i biciklu, te napajati pneumatske alate s manjim potrebama.
Kompresor HL 310-25 je opremljen rezervoarom zapremnine 24 l, koji je optimalna zapremnina za osnovne primjene u kućanstvima. Rezervoar od 24 l omogućit će ti dulje korištenje pneumatskih alata u odnosu na rezervoare manjih zapremnina.
Štoviše, kompresor je opremljen posebnim zaštitnim poklopcem bloka kompresora, koji pruža dodatnu zaštitu i povećava razinu sigurnosti rada. Ovo je posebno važno za početnike koji se mogu osjećati sigurnije prilikom korištenja kompresora.
Unatoč nižoj učinkovitosti i osnovnim tehničkim parametrima, model HL 310-25 će se također odlično pokazati u rukama profesionalaca. Promišljena konstrukcija i visokokvalitetne komponente čine kompresor idealnim za zadatke kao što su radovi mobilnih servisera, montažera ili instalatera.
Odaberi kompresor HL 310-25 i uživaj u komprimiranom zraku godinama!
Model HL 310-25 je uljni kompresor, stoga će ti služiti dugi niz godina! Podmazivanje klipnog bloka uljem ne samo da osigurava bolje hlađenje kompresora, nego također smanjuje habanje komponenti uređaja.
Redovito održavanje uređaja i nadopunjavanje ulja omogućit će ti da uživaš u svom uređaju godinama!
Model HL 310-25 je jednopolni kompresor s izravnim pogonom, što je za korisnike s niskim potrebama za komprimiranom zrakom znatno ekonomičniji izbor. Izravni pogon omogućava uštedu energije i znatno je lakši za upravljanje od remenskog pogona!
Odabirom kompresora HL 310-25, stavljaš naglasak na uštedu energije i niže troškove održavanja uređaja!
Uz kompresor HL 310-25 uvijek imaš komprimiran zrak pri ruci!
Kompresor HL 310-25 je potpuno mobilan, što je jedna od njegovih najvećih prednosti! Kompresor je opremljen ergonomskom ručkom i čvrstim plastičnim kotačima, čime je rad s komprimiranom zrakom prava uživancija!
Zahvaljujući svojoj svestranosti, trajnosti i lakoći korištenja, savršeno će se uklopiti u razne kućne primjene, od pumpanja guma na biciklu i lopti, do napajanja pneumatskih alata kao što su pištolji za čavle i pneumatske spajalice.
Štoviše, model HL 310-25 opremljen je čak s dva priključka za zrak! Zahvaljujući tome možeš istovremeno priključiti dva pribora ili pneumatska alata na kompresor. Ne moraš više trošiti vrijeme na stalno prebacivanje alata!
Za korisnika, mobilni kompresor znači ne samo udobnost, već i uštedu vremena i truda. Bez napora ćeš premjestiti kompresor gdje god je potreban, što ga čini idealnim za sve poslove koji zahtijevaju mobilnost, uključujući radove u vrtu ili mobilnim servisima.
Odabirom kompresora HL 310-25 od Airpress, brineš se o svom komforu i uvijek imaš komprimiran zrak pri ruci!

| EAN | 8712418203035 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 26 kg |
| Bruto težina (kg) | 25.5 kg |
| Dužina (mm) | 600 mm6 dm |
| Širina (mm) | 330 mm3.3 dm |
| Visina (mm) | 560 mm5.6 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 2.0 KS / 1.5 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 24 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 196 L/min3.267 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 157 L/min2.617 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 9.42 m³/h2.617 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 96 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 76 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 71 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj spojki zračnih priključaka | 2 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36839-1 |