Ručka za vitlo 78006/78011/78016 75 - 110 cm
Out of stock
SKU
78002
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418336344 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 7 kg |
| Dužina (mm) | 1,100 mm1.1 m |
| Širina (mm) | 100 mm1 dm |
| Visina (mm) | 380 mm3.8 dm |
| Materijal | Metal |
| Opseg okretanja (°) | 180 |
|---|---|
| Dužina rukohvata - raširen (mm) | 1,100 mm1.1 m |
| Dužina kraka - neiskorištena (mm) | 750 mm7.5 dm |
| Maks. nosivost - sklopljeno (kg) | 300 kg |
| Maks. nosivost - neiskorištena (kg) | 600 kg |
| SKU | 78002 |