Vučna žičara 125/250 kg
Out of stock
SKU
78006
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
|---|
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418336283 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 11 kg |
| Dužina (mm) | 325 mm3.25 dm |
| Širina (mm) | 132 mm1.32 dm |
| Visina (mm) | 155 mm1.55 dm |
| Opseg okretanja (°) | 180 |
| Pogonska snaga | 125/250 kg |
| Promjer užeta (mm) | 3 |
|---|---|
| Podizanje užeta direktno/na kolotur (m) | 12/6 |
| Brzina podizanja direktno/kliješta (m/min) | 8/4 |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
| Snaga (kW) | 0.50 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| SKU | 78006 |