Kompresor HL 325-50 + set pištolj za lakiranje i pneumatska cijev
Out of stock
Kompresor HL 325-50 + set pištolj za bojenje i pneumatska creva je kompaktna, ekonomična naprava sa kapacitetom od 50 l i proizvodnjom od 195 l/min, idealna za radove u vrtu i domu. Sa maksimalnim pritiskom od 8 bara, pogodna je za pumpanje guma, dušeka, puhanje lišća i napajanje pneumatskih alata. Opremljena sa dva brza spoja i mobilnom konstrukcijom sa točkovima, pruža udobnost korištenja. Set za bojenje drva, koji uključuje pištolj za bojenje 45191 i pneumatsko crevo, omogućava precizno bojenje drvenih površina.
| Snaga motora (KS / kW) | 2,5 KS / 1,8 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 325 L/min5.417 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 195 L/min3.25 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 08712418298987 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 35.5 kg |
| Bruto težina (kg) | 36 kg |
| Dužina (mm) | 770 mm7.7 dm |
| Širina (mm) | 330 mm3.3 dm |
| Visina (mm) | 730 mm7.3 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 2,5 KS / 1,8 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 325 L/min5.417 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 195 L/min3.25 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 11.7 m³/h3.25 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 93 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 73 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 68 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj spojki zračnih priključaka | 2 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36832-45191-1.4-40480 |