Kompresor HL 325-50 + set pneumatskih dodataka
Out of stock
Kompresor HL 325-50 + set pneumatskih alata je efikasna i svestrana sprava za kućne i radne primene. Maksimalni pritisak 8 bara, kapacitet 195 l/min i rezervoar od 50 l obezbeđuju udobnost pri pumpanju guma, lopti, dušeka ili napajanju pneumatskih alata. Podmazivanje uljem povećava trajnost, a mobilna konstrukcija sa ergonomskom drškom i točkovima olakšava transport. Dva priključka za vazduh omogućavaju istovremeno povezivanje dva alata, što štedi vreme i povećava efikasnost. U setu se nalaze neophodni dodaci, što ga čini kompletnim rešenjem za osnovne poslove.
| Snaga motora (KS / kW) | 2,5 KS / 1,8 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 325 L/min5.417 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 195 L/min3.25 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 871241829898700 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 36.5 kg |
| Dužina (mm) | 770 mm7.7 dm |
| Širina (mm) | 330 mm3.3 dm |
| Visina (mm) | 730 mm7.3 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 2,5 KS / 1,8 kW |
| Broj cilindara | 1 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
|---|---|
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 325 L/min5.417 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 195 L/min3.25 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 11.7 m³/h3.25 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 77 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 72 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36832-4300027 |