Kompresor s dva klipa HL 425-50 + set pneumatskih dodataka
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 419 L/min6.983 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 280 L/min4.667 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Jesteš majstor koji traži ekonomski izvor komprimiranog zraka? Često obavljaš manje intenzivne radove koristeći pneumatske alate? Ne znaš kako odabrati odgovarajuće alate za kompresor?
U Airpressu imamo rješenje za tebe!
Ako tražiš poluprofesionalni kompresor za korištenje u svom garaži ili radionici, upoznaj model HL 425-50 iz Nizozemske Basic serije! Kako bismo uštedjeli tvoj vrijeme, u setu ćeš pronaći pneumatske alate savršeno prilagođene za ovaj model - više se ne moraš pitati hoće li odabrani kompresor napajati tvoju opremu!
Odaberi izdržljiv uljni kompresor od Airpressa!
Otkrij iznimnu učinkovitost i mobilnost s našim modelom HL 425-50!
Kompresor HL 425-50 je dvotaktni kompresor sa izravnim pogonom, što znači da je optimalno rješenje za manje intenzivne radove niskih frekvencija. Zahvaljujući izravnom pogonu, uređaj je jednostavan za korištenje i predstavlja ekonomičnije rješenje pri niskom opterećenju.
Kompresor HL 425-50 opremljen je klipnom pumpom s brzinom okretanja od 2850 okr/min, kao i električnim motorom snage 3KS koji osigurava učinkovito i efektivno rad klipnog bloka, čime kompresor može postići učinkovitost od 280 l/min.
Model HL 425-50 je uljni kompresor koji, uz redovito održavanje, ima duži vijek trajanja od bezuljnih kompresora. Korištenje maziva smanjuje trenje tijekom rada klipova u cilindru, a također obavlja funkciju hlađenja kompresora.
Odabirom uljnog kompresora, odabireš duži vijek trajanja svog uređaja!

Ušteda energije bez gubitka učinkovitosti!
Model HL 425-50 napaja se električnom energijom od 230V, što znači da ga možeš jednostavno priključiti na kućnu električnu instalaciju. Zahvaljujući tome, uz kompresor HL 425-50 štedjet ćeš na troškovima električne energije, jer kompresor troši manje energije nego kompresori veće učinkovitosti.
Kompresor HL 425-50 opremljen je spremnikom zapremnine 50 litara, koji također omogućuje uštedu energije, jer možeš koristiti komprimirani zrak bez stalnog uključivanja motora! Štoviše, zapremina spremnika od 50 l omogućava povezivanje pneumatskih alata na kompresor bez stalnih prekida u radu!
Mobilnost - kompresor HL 425-50 je lak za transport!
Kompresor HL 425-50 je potpuno mobilan! Ovaj model možeš lako transportirati zahvaljujući montiranim kotačima i opremi uređaja s ergonomskom drškom, koja značajno povećava udobnost rada. Model HL 425-50 je idealan za korištenje u garaži, vrtu ili kućnoj radionici, čak i na mjestima s ograničenim prostorom.

Set alata savršeno prilagođen tvom kompresoru!
U kompletu s kompresorom HL 425-50 dobit ćeš set pneumatskih alata, uključujući pištolj za pumpanje s manometrom, pištolj za puhanje, set mlaznica i pneumatsku cijev. Više se ne moraš pitati jesu li tvoji alati prilagođeni tvom kompresoru! Mi smo ih odabrali umjesto tebe!

Široka paleta primjena kompresora HL 425-50!
Zahvaljujući maksimalnom pritisku od 8 bara i maksimalnoj učinkovitosti od 280 l/min, bez problema možeš napajati kompresorom HL 425-50 razne pneumatske alate, poput odvijača ili pneumatskih zakivala.
Ovim kompresorom napajat ćeš i udarne ključeve te pneumatske dodatke za pumpanje ili puhanje. Štoviše, HL 425-50 ima ugrađene dvije brze spojnice, što omogućava istovremeno povezivanje čak dva pneumatska alata! Tako možeš odmah povezati dva dodatka ili pneumatska alata s kompresorom. Više ne moraš gubiti vrijeme na stalno prebacivanje alata! Odabirom kompresora HL 425-50 od Airpressa, odabireš udobnost rada i najvišu kvalitetu uređaja!
| EAN | 08712418382297 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 43.5 kg |
| Bruto težina (kg) | 44 kg |
| Dužina (mm) | 750 mm7.5 dm |
| Širina (mm) | 330 mm3.3 dm |
| Visina (mm) | 660 mm6.6 dm |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 2850 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 50 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 419 L/min6.983 L/s |
|---|---|
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 280 L/min4.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 16.8 m³/h4.667 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 77 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 72 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj spojki zračnih priključaka | 2 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | No |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36888 |