Kompresor vijčani APS 20 Basic 8 bar 20 KM/15 kW 1860 l/min
Out of stock
SKU
364810-8
| Snaga motora (KS / kW) | 20,0 KS / 15,0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Spremnik zraka | No |
| Sušilo | Ne |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 1,860 L/min31 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 111.6 m³/h1.86 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418366297 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 200 kg |
| Dužina (mm) | 810 mm8.1 dm |
| Širina (mm) | 650 mm6.5 dm |
| Visina (mm) | 975 mm9.75 dm |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Y-? |
| Tip motora | AC |
| Snaga motora (KS / kW) | 20,0 KS / 15,0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE3 |
| Kompresorska glava | C55* |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | No |
| Upravljačka ploča | ES 4000 BASIC |
|---|---|
| Spremnik zraka | No |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Ne |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 8 |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 1,860 L/min31 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 111.6 m³/h1.86 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 69 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 49 |
| Glavni priključak za zrak (") | 3/4 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 364810-8 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.