Kompresor vijčani APS 20 IVR Combi Dry X G2 10 bar 20 KM/15 kW 820-2200 l/min 500 l
Out of stock
SKU
369214-IVR-G2
| Snaga motora (KS / kW) | 20,0 KS / 15,0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1220 - 2700 |
| Spremnik zraka | Yes |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 820 L/min13.667 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 49.2 m³/h13.667 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 2,200 L/min36.667 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 132 m³/h2.2 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418428537 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 540 kg |
| Dužina (mm) | 1,902 mm1.902 m |
| Širina (mm) | 820 mm8.2 dm |
| Visina (mm) | 1,905 mm1.905 m |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Inverter |
| Tip motora | PM |
| Snaga motora (KS / kW) | 20,0 KS / 15,0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE4 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1220 - 2700 |
| Upravljačka ploča | AirVision One |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Njemački, Francuski, Španski, Engleski, Ruski |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Da |
|---|---|
| Zapremina rashladnog zraka (m3/h) | 7,000 m³/h1.944 m³/s |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Besplatna isporuka zraka pri 7 bara (l/min) | 2,200 L/min36.667 L/s |
| Slobodni protok zraka pri 8 bara (l/min) | 2,100 L/min35 L/s |
| Slobodni protok zraka pri 9,5 bara (l/min) | 1,910 L/min31.833 L/s |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 820 L/min13.667 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 49.2 m³/h13.667 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 2,200 L/min36.667 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 132 m³/h2.2 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 63 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 43 |
| Glavni priključak za zrak (") | 1 |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 10 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 369214-IVR-G2 |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.