Kompresor vijčan APS 15 IVR Combi Dry X 10 bar 15 KM/11 kW 380-1500 l/min 500 l
Out of stock
SKU
369213-IVR
| Snaga motora (KS / kW) | 15.0 KS / 11.0 kW |
|---|---|
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Spremnik zraka | Yes |
| Sušilo | Da |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 380 L/min6.333 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 22.8 m³/h6.333 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 1,500 L/min25 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 90 m³/h1.5 m³/min |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 8712418367799 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 510 kg |
| Dužina (mm) | 1,850 mm1.85 m |
| Širina (mm) | 820 mm8.2 dm |
| Visina (mm) | 1,880 mm1.88 m |
| Pogon | Direktno pogonjen 1:1 |
| Pokretanje | Inverter |
| Tip motora | PM |
| Snaga motora (KS / kW) | 15.0 KS / 11.0 kW |
| Klasa energetske efikasnosti motora | IE4 |
| Broj faza | 1 |
| Varijabilna brzina (IVR) | Yes |
| Minimalni broj obrtaja 10 bar (obr/min) | 900 rpm15 Hz |
| Maksimalni broj obrtaja pri 10 bara (obr/Hz) | 1,960 rpm/Hz117.6 kHz |
| Minimalna potrošnja energije 10 bar (kW/m3/h) | 9.1 |
| Maksimalna potrošnja energije 10 bar (kW/m3/h) | 12.5 |
| Upravljačka ploča | MAM-6080 |
| Dostupni jezici | Holandski, Poljski, Njemački, Engleski |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 500 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Sušilo | Da |
|---|---|
| Napon sušila (V) | 230 |
| Zapremina rashladnog zraka (m3/h) | 5,400 m³/h1.5 m³/s |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 100/0 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Minimalni radni pritisak (bar) | 6 bar |
| Slobodni protok zraka pri 8 bara (l/min) | 1,500 L/min25 L/s |
| Besplatna isporuka zraka pri 10 bara (l/min) | 1,410 L/min23.5 L/s |
| Minimalni protok zraka (l/min) | 380 L/min6.333 L/s |
| Minimalni protok zraka (m3/h) | 22.8 m³/h6.333 dm³/s |
| Maksimalni protok zraka (l/min) | 1,500 L/min25 L/s |
| Maksimalni protok zraka (m3/h) | 90 m³/h1.5 m³/min |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 78 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 58 |
| Glavni priključak za zrak (") | 3/4 |
| Minimalna temperatura okoline (°C) | 10 |
| Maksimalna temperatura okoline (°C) | 45 |
| Bez ulja | No |
| Kapacitet ulja (L) | 10 |
| Napon (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 369213-IVR |
* The output efficiency (l/min) is an estimated value, dependent on factors such as the intake air pressure, temperature, and humidity.