Kompresor dvotlačni HL 340-90 + set pištolj za pjeskarenje i pribor
Out of stock
Kompresor dvotaktni HL 340-90 + set pištolj za pjeskarenje i dodaci je dvotaktni model s remenskim pogonom, sa učinkom od 272 l/min i maksimalnim pritiskom od 10 bara, idealan za intenzivne radne zadatke. Opremljen je spremnikom od 90 litara, otporan je na dugotrajno korištenje, pružajući pouzdanost i visoku efikasnost. Napajanje 230V, jednostavnost servisa i čvrsta konstrukcija čine da je HL 340-90 izvrstan izbor za zahtjevne zadatke. Set za čišćenje strujom s pištoljem, pneumatskom crevom i filtrom za zrak omogućava efikasno pjeskarenje, čišćenje drveta i uklanjanje hrđe.
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
| EAN | 0008712418169546 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 63 kg |
| Bruto težina (kg) | 76.5 kg |
| Dužina (mm) | 1,230 mm1.23 m |
| Širina (mm) | 440 mm4.4 dm |
| Visina (mm) | 740 mm7.4 dm |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1400 |
| Veličina remena | A1194 |
| Promjer zamajca (mm) | 300 mm3 dm |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalni radni pritisak (bar) | 8 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 16.32 m³/h4.533 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 77 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 72 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | Yes |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36844-E-4304208-45279-45207 |