Kompresor s dva klipa HL 340-90 10 bar 3 KS/2,2 kW 272 l/min 90 l
Out of stock
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
|---|---|
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Airpress isporučuje iz vlastitog skladišta!
- Trebate savjet? Kontaktirajte nas!
- Zahvaljujući našem znanju, imate najbolji proizvod.
- Više od 60 godina iskustva u tehnologijama komprimiranog zraka.
Klirensni kompresor HL 340-90 10 bar 3 KS/2.2 kW 272 l/min 90 l
Kompresor HL 340-90 je čvrsti, klirensni model s remenskim pogonom, dizajniran za intenzivan rad u zahtjevnim radnim uvjetima. S snagom od 3 KS (2,2 kW), maksimalnim radnim tlakom od 10 bara i učinkom od 272 l/min, ovaj kompresor je izvrsno rješenje za opskrbu pneumatskim alatom i za zadatke koji zahtijevaju veliku snagu.
Remenski pogon u HL 340-90 ne samo da povećava učinkovitost pri smanjenim okretajima (1400 RPM), već također pomaže hlađenju, što produžava vijek trajanja kompresora i povećava njegovu pouzdanost. Korištenje remenskog pogona omogućava lakše održavanje, a otvorena zaštita remenice omogućuje slobodan protok zraka, čime se učinkovito smanjuje radna temperatura uređaja. Zbog toga se model HL 340-90 savršeno pokazuje u dužim radnim ciklusima.
Kompresor je opremljen velikim, 90-litarskim spremnikom, što osigurava stalni pristup komprimiranom zraku čak i pri intenzivnim primjenama. Zbog napona od 230V, kompresor je kompatibilan s kućnom električnom instalacijom, što povećava njegovu svestranost. Razina buke od 97 dB(A) i čvrsta konstrukcija čine ga praktičnim i trajnim izborom za svaku profesionalnu radionicu.
Najvažnije značajke proizvoda:
- Remenski pogon: Povećana učinkovitost i učinkovito hlađenje zahvaljujući otvorenoj zaštiti remenice.
- Visok tlak i učinkovitost: Maksimalni tlak od 10 bara i učinkovitost od 272 l/min osiguravaju pouzdanu opskrbu pneumatskim alatom.
- Izdržljiva konstrukcija: Veliki, 90-litarski spremnik omogućuje dugotrajno rad pri intenzivnim opterećenjima.
- Jednostavnost održavanja: Remenski pogon olakšava održavanje, što dodatno povećava vijek trajanja uređaja.
- Svestranost: Napajanje 230V omogućava priključak na standardnu električnu instalaciju.
Kompresor HL 340-90 je izdržljiv i učinkovit uređaj za profesionalce koji traže dugotrajni kompresor za rad u dužim ciklusima i intenzivnim uvjetima. Zbog napredne konstrukcije i čvrstih funkcija, ovo je pouzdano rješenje za svaku radionicu.

| EAN | 8712418169546 |
|---|---|
| Proizvođač | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Težina (kg) | 63 kg |
| Bruto težina (kg) | 76.5 kg |
| Dužina (mm) | 1,230 mm1.23 m |
| Širina (mm) | 440 mm4.4 dm |
| Visina (mm) | 740 mm7.4 dm |
| Pogon | Pogon V-remenom |
| Pokretanje | Direktan |
| Snaga motora (KS / kW) | 3.0 KS / 2.2 kW |
| Broj cilindara | 2 |
| Broj faza | 1 |
| Brzina pumpe (obr/min) | 1400 |
| Veličina remena | A1194 |
| Promjer zamajca (mm) | 300 mm3 dm |
| Spremnik zraka | Yes |
| Kapacitet vazdušnog spremnika (L) | 90 |
| Galvanizirani spremnik | No |
| Opterećenje (rad/odmor %) | 30/70 |
| Maksimalni pritisak (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalni radni pritisak (bar) | 8 bar |
| Uzorni kapacitet (l/min) | 340 L/min5.667 L/s |
| Slobodni protok zraka (l/min)* | 272 L/min4.533 L/s |
| Slobodni protok zraka (m3/h)* | 16.32 m³/h4.533 dm³/s |
| Nivo buke na 0 m dB(A) | 97 |
| Nivo buke na 4 m (dB(A)) | 77 |
| Nivo buke na 7 m (dB(A)) | 72 |
| Smanjenje glasnoće zvuka | No |
| Tip priključka | 2 univerzalna |
| Glavni priključak za zrak (") | 1/4 |
| Broj smanjivih zračnih priključaka | 1 |
| Bez ulja | No |
| Napon (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Nakon hlađenja | Yes |
| Međuhladnjak | No |
| Kotači | Yes |
| Filter s reduktorom pritiska | No |
| SKU | 36844-E |